تعویض رایگان مخازن CNG تاکسی های درون شهری در سیرجان آغاز شد

جواد نویدی رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بارومسافرشهرداری سیرجان با اعلام این خبر بیان داشت: با پیگیری‌های انجام شده طرح تعویض رایگان مخازنCNG منقضی شده تاکسی های درون شهری آغاز شده است. وی درتشریح این طرح اعلام نمود به استناد تبصره ۳ بند۵ - ۴ مصوبه شماره ۳۵۵۳۶۹مورخ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ شورای اقتصاد ،صرفا تاکسی های زیر مشمول این طرح می باشند:

جواد نویدی رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بارومسافرشهرداری سیرجان با اعلام این خبر بیان داشت: با پیگیری‌های انجام شده طرح تعویض رایگان مخازنCNG منقضی شده تاکسی های درون شهری آغاز شده است.

وی درتشریح این طرح اعلام نمود به استناد تبصره ۳ بند۵ – ۴ مصوبه شماره ۳۵۵۳۶۹مورخ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ شورای اقتصاد ،صرفا تاکسی های زیر مشمول این طرح می باشند:

الف: تاکسی هایی که عمر مخازنCNGآنها به اتمام رسیده است.

ب: تاکسی هایی که درمراکز معاینه فنی بدلیل مخزن غیر استاندارد ویا فرسوده(پیش از تاریخ انقضای مخزن) تست هیدرواستاتیک مخزن CNG آن تاکسی مردود اعلام شده است.

جواد نویدی در ادامه تصریح کرد: این طرح فقط مشمول تاکسی های با پلاک ” ت” می‌باشد و این تاکسی ها باید از نظر فنی و عملکردی توانایی حداقل سه سال فعالیت در ناوگان تاکسیرانی را داشته باشند. به عبارتی این تاکسی ها حداقل تا سه سال آینده نباید در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده از رده خارج ویا اسقاط شوند.

وی در پایان اعلام نمود. مالکین آن دسته از تاکسی های مشمول، جهت بهره مندی از مزایای این طرح حداکثر تا تاریخ۱۳ آبان‌ماه فرصت دارند به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان واقع در بلوار قایم مراجعه نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10263

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: