آغاز فعالیت اتوبوس‌های بازسازی شده

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان از ورود ۵ دستگاه اتوبوسهای فرسوده به چرخه خدمت رسانی خبر داد. جواد نویدی با اعلام این خبر افزود: روند نوسازی اتوبوس‌های فرسوده ناوگان حمل و نقل درون شهری از مهرماه سالجاری در دستور کار سازمان قرار گرفت و پس از نوسازی، به چرخه خدمت رسانی حمل و نقل عمومی شهری اضافه شدند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان از ورود ۵ دستگاه اتوبوسهای فرسوده به چرخه خدمت رسانی خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، جواد نویدی با اعلام این خبر افزود: روند نوسازی اتوبوس‌های فرسوده ناوگان حمل و نقل درون شهری از مهرماه سالجاری در دستور کار سازمان قرار گرفت و پس از نوسازی، به چرخه خدمت رسانی حمل و نقل عمومی شهری اضافه شدند.

وی تصریح کرد: نوسازی این ۵ دستگاه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال انجام و در سال آینده نیز ۵ دستگاه اتوبوس فرسوده دیگر نوسازی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان یادآور شد: پروژه نوسازی از سال ۱۴۰۰ آغاز و تاکنون ۱۴ دستگاه اتوبوس نوسازی شده و هزینه نوسازی این ۱۴ دستگاه اتوبوس در سه سال گذشته از هزینه خرید یک دستگاه اتوبوس نو در همین مدل و سطح و کیفیت کمتر شده و به نوعی صرفه‌جویی در هزینه‌ها صورت گرفته است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10556

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: