آماده باش شهرداری سیرجان در بارندگی ۲۸ فروردین ماه

کارکنان حوزه خدمات شهر شهرداری سیرجان در بارندگی امشب در سطح شهر حضور دارند و در حالت آماده باش به سر می‌برند. معاون خدمات شهر شهرداری سیرجان با اعلام این مطلب گفت: پرسنل حوزه خدمات شهر این شهرداری از ابتدای بارش باران در محل کار خود مستقر شده و نیروهای خدماتی با حضور در سطح شهر نسبت به مهار آبگرفتگی و کنترل آب‌های سطحی اقدامات لازم را انجام داده و از بروز هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری می‌کنند.

کارکنان حوزه خدمات شهر شهرداری سیرجان در بارندگی امشب در سطح شهر حضور دارند و در حالت آماده باش به سر می‌برند.

معاون خدمات شهر شهرداری سیرجان با اعلام این مطلب گفت: پرسنل حوزه خدمات شهر این شهرداری از ابتدای بارش باران در محل کار خود مستقر شده و نیروهای خدماتی با حضور در سطح شهر نسبت به مهار آبگرفتگی و کنترل آب‌های سطحی اقدامات لازم را انجام داده و از بروز هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری می‌کنند.

 

عبدالرضا عامری با اشاره به آب گرفتگی معابر، خیابان ها و کوچه ها گفت: در حال حاضر تمامی نیروهای ما اعم از کارگران واحدهای خدمات شهری، عمرانی، فضای سبز و… برای کمک به شهروندان و رفع آبگرفتگی معابر، خیابان ها و کوچه ها به صورت شبانه روزی در حال تلاش هستند.

 

وی همچنین با اشاره به ادامه شرایط ناپایدار جوی از آماده باش تمام کارگران شهرداری، خودروها و تجهیزات واحدهای خدمات شهری و موتوری شهرداری به منظور بازگشایی معابر شهر خبر داد.

 

این مدیر شهری اظهار داشت: شهروندان در صورت مواجهه با بروز هر گونه مشکل در بارندگی امشب با سامانه ۱۳۷ شهرداری تماس بگیرند تا همکاران ما در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10593

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: