جهت استقبال از نوروز 1403 صورت خواهد گرفت؛

طرح محله به محله توسط شهرداری منطقه یک در دستور کار قرار گرفت

شهردار منطقه یک شهرداری با دعوت از معاونت خدمات شهر منطقه و مسئولان واحدهای لکه‌گیری و آسفالت، پسماند منطقه، سد معبر، اجرائیات و پلیس ساختمانی و شهرداران نواحی یک و دو تشکیل جلسه داد و درخصوص پاکسازی محلات و اجرای طرح محله به محله به‌منظور استقبال از نوروز 1403، به مشورت، تبادل نظر و تصمیم‌گیری پرداخت.

شهردار منطقه یک شهرداری با دعوت از معاونت خدمات شهر منطقه و مسئولان واحدهای لکه‌گیری و آسفالت، پسماند منطقه، سد معبر، اجرائیات و پلیس ساختمانی و شهرداران نواحی یک و دو تشکیل جلسه داد و درخصوص پاکسازی محلات و اجرای طرح محله به محله به‌منظور استقبال از نوروز ۱۴۰۳، به مشورت، تبادل نظر و تصمیم‌گیری پرداخت.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، سید‌سجاد مصلایی با بیان اینکه اسفندماه مختص هرس درختان است، فرصت فعالیت در ۱۲ محله واقع در منطقه یک را چهارماه اعلام کرد و گفت: در صورتی که در هر محله ۱۰ روز فعالیت صورت گیرد، اجرای طرح پاکسازی محلات ۱۲۰ روز به طول می‌انجامد.

شهردار منطقه یک ادامه داد: پاکسازی نازیبایی‌ها و بهبود سیما و منظر شهر و پاکسازی فضاهای سبز در دستور کار است. قرار است هر هفته در یک محله فعایت‌های لازم صورت گیرد و سپس از هر محله بازدید و نتایج اقداماتی انجام شده، بررسی شود. واحدهای مربوطه موظف به برطرف کردن معضلات محلات و انجام وظایف و کارهای محوله می‌باشند و بایستی ماشین‌آلات و دستگاه‌های مربوطه را جهت استفاده بهینه در این ایام مدیریت نمایند.

وی افزود: هرچند پیرو دستورالعمل شهرداری مبنی بر اجرای طرح محله به محله بایستی شهروندان همکاری لازم را در زیبایی و نظافت شهری با شهرداری داشته باشند اما فعالیت و جمع‌آوری هرگونه نازیبایی اعم از نخاله، زباله، سد معبر، لکه‌گیری آسفالت، پرکردن گودبرداری‌های ناایمن در صورتی که مالک حصار کارگاهی نگذارد و گودبرداری‌هایی که عملیات ساختمانی در آن‌ها انجام نمی‌شود، وظیفه‌ی شهرداری است.

مصلایی؛ همراهی شهروندان با مجموعه شهرداری را جهت استقبال از نوروز ۱۴۰۳ لازم دانست و گفت: همشهریان بایستی نخاله‌های خود را داخل باکس بریزند. پایه‌تابلوها با پرچم‌های ساحلی را از داخل خیابان‌ها جمع‌آوری کنند و در خیابان‌هایی که اخیرا جدول‌گذاری شده‌اند، فقط پل فلزی که قابل لایه‌روبی و عبور آب از زیر آن میسر باشد، بگذارند و از پل بتنی استفاده نکنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10261

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: