توسط سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان صورت گرفت:

اعزام ۷ دستگاه اتوبوس از شهرداری سیرجان به مرز شلمچه

آیین بدرقه اتوبوس‌های اعزامی شهرداری سیرجان به مرز شلمچه به منظور خدمت به زائران با حضور اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری سیرجان برگزار شد.

در این مراسم حسن خدامی‌پور رییس شورای شهر سیرجان گفت: خدمت به زائران امام حسین(ع) افتخاری است برای هر کس که کوچک‌ترین قدم در این راه بردارد.

وی در باب اهمیت و ارزش و ثواب آیین پیاده‌روی اربعین افزود: برای هر قدم که از درب خانه به نیت زیارت امام حسین(ع) برداشته شود، زیارت حج نوشته می‌شود و امروزه پیاده‌روی اربعین نمونه بارز حکومت جهانی امام زمان(عج) است که به جهانیان معرفی می‌شود و پیاده روی اربعین زمینه ساز حکومت عدالت مهدوی است که قریب بر ۳۰ میلیون نفر در کربلای معلی در کنار هم با سلایق مختلف حرکت می‌کنند.

در ادامه همچنین جواد نویدی رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان بیان کرد: همه ساله عده کثیری از عاشقان امام حسین (ع)، با پای پیاده عازم زیارت کربلا می‌شوند که طبق هماهنگی‌های صورت گرفته و نامه وزارت کشور در خصوص ایاب و ذهاب، برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه انجام می‌شود.

وی ضمن آرزوی قبولی زیارت و سلامتی برای تمامی زائران و همچنین کاروان اعزامی مجموعه حمل و نقل شهرداری سیرجان در خصوص مشارکت این سازمان در امر خدمات رسانی به زائران حسینی در اربعین، اظهار کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، ۷ دستگاه اتوبوس درون شهری از یکم تا شانزدهم شهریورماه برای کمک و همکاری در سرویس دهی و جابجایی زائرانی که برای حضور در راهپیمایی اربعین شرکت کردند به مرز شلمچه اعزام می‌شوند.

گفتنی است در پایان، آیین بدرقه ۱۴ نفر از رانندگان ۷ دستگاه اتوبوس شهرداری سیرجان به مرز شلمچه برگزار شد.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10168

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: