بازدید شهردار سیرجان از روند فعالیت‌های نوروزی شهرداری

شهردار سیرجان عصر دیروز با حضور در ستاد خدمات سفر و گردشگری شهرداری، از کمپ و غرفه‌های استقبال از مسافران نوروزی بازدید کردند. با توجه به روزهای پایانی سال و فرا رسیدن بهار طبیعت و آستانه نوروز، فعالیت‌های شهرداری سیرجان در حوزه‌های مختلف شهری و دغدغه مدیریت و کارکنان این شهرداری برای ارایه خدمات مطلوب و شایسته به شهروندان، علی اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان از برنامه‌ریزی و تلاش برای ارایه خدمات مطلوب و مناسب به مسافران نوروزی خبر داد.

شهردار سیرجان عصر دیروز با حضور در ستاد خدمات سفر و گردشگری شهرداری، از کمپ و غرفه‌های استقبال از مسافران نوروزی بازدید کردند.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، با توجه به روزهای پایانی سال و فرا رسیدن بهار طبیعت و آستانه نوروز، فعالیت‌های شهرداری سیرجان در حوزه‌های مختلف شهری و دغدغه مدیریت و کارکنان این شهرداری برای ارایه خدمات مطلوب و شایسته به شهروندان، علی اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان از برنامه‌ریزی و تلاش برای ارایه خدمات مطلوب و مناسب به مسافران نوروزی خبر داد.

وی بیان کرد: شهرداری سیرجان از بهمن ماه، طیف وسیعی از فعالیت‌های عمرانی، خدمات شهری و … را در قالب راه‌اندازی ستاد خدمات سفر و گردشگری در دستور کار قرار داد و تمام توان خود را در راستای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان، مهمانان و مسافران نوروزی به کار گرفت.

شهردار سیرجان گفت: رفع نواقص و مشکلات احتمالی موجود در معابر، بهبود سیما و منظر شهری، جمع‌آوری و پاکسازی ضایعات ساختمانی، بازپیرایی و رفع نواقص فضای سبز معابر، نصب المان‌های شهری، رنگ‌آمیزی جداول، نورپردازی، ساماندهی و رنگ‌آمیزی تابلوهای راهنمای شهری و علایم ترافیکی، احداث و بازسازی سرویس‌های بهداشتی، آسفالت معابر، رفع مشکلات بوستان‌ها، مسایل ایمنی شهروندان و گردشگران، راه‌اندازی کمپ‌های متعدد و متنوع، اتوبوس شادی، سامانه راهنمای سیرجان من، پاکیزگی و تنظیف معابر شهری و … از جمله اقداماتی است که شهرداری سیرجان نوروز امسال برای استقبال از مسافران نوروزی و بهار طبیعت به منظور زیباسازی و آمادگی شهر انجام داد.

گفتنی است شهردار سیرجان عصر دیروز از کمپ استقبال از مسافران نوروزی مستقر در ورودی تهران، ورودی کرمان، پارک مسافر و یخدان‌های دوقلو بازدید و چگونگی ارایه خدمات را مورد بررسی قرار داد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10554

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: