بازدید نماینده بازرسی کل استان کرمان از فعالیت‌های مشترک عمرانی شهرداری و گل‌گهر در سیرجان

نماینده بازرسی کل استان کرمان طی بازدید از پروژه‌های مسوولیت‌های اجتماعی گل‌گهر از روند انجام کار و ابتکار عمل مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر قدردانی کرد. مهندس عرب‌نژاد نماینده بازرسی کل استان کرمان صبح امروز بهمراه تورج صادقی قائم مقام شهردار و علی مکی‌آبادی معاون فنی و زیربنایی شهرداری سیرجان و مهندس پور امینایی نماینده گل‌گهر سیرجان در بازدید از پروژه‌های مشارکتی و مسوولیت‌های اجتماعی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر...

نماینده بازرسی کل استان کرمان طی بازدید از پروژه‌های مسوولیت‌های اجتماعی گل‌گهر از روند انجام کار و ابتکار عمل مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر قدردانی کرد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، مهندس عرب‌نژاد نماینده بازرسی کل استان کرمان صبح امروز بهمراه تورج صادقی قائم مقام شهردار و علی مکی‌آبادی معاون فنی و زیربنایی شهرداری سیرجان و مهندس پور امینایی نماینده گل‌گهر سیرجان در بازدید از پروژه‌های مشارکتی و مسوولیت‌های اجتماعی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شهرداری سیرجان ضمن تشکر و قدردانی از مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در خصوص انجام مسئولیت اجتماعی، همکاری شهرداری و فرمانداری در راستای پیگیری اجرای پروژه‌ها را مهم و قابل توجه دانست و خواستار اهتمام بیشتر پیمانکاران در راستای تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه‌ها شدند.

در پایان این بازدید نشستی با حضور نماینده کل بازرسی استان کرمان، معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان، قائم مقام شهردار و معاون فنی و زیربنایی شهرداری سیرجان و نماینده شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تشکیل و مقرر شد با راه‌اندازی کمیته فنی در فرمانداری متشکل از مدیران، معاونین، کارشناسان فنی و عمرانی در راستای پیگیری‌های لازم در خصوص تسریع در روند اجرای عملیات عمرانی به منظور کاهش ایجاد مزاحمت‌ برای شهروندان و کسبه انجام شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10605

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: