با ساخت و سازهای غیرمجاز به صورت جدی برخورد می‌شود

همزمان با ۲۵ اسفند روز شهردار، دادستان شهرستان سیرجان بهمراه مدیرعامل جدید انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سیرجان با حضور در دفتر شهردار، با وی دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار قاضی مجتبی قدیمی ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۵ اسفند روز شهردار و گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری و قدردانی از زحمات شهردار سیرجان، این روز را به وی تبریک گفت.

همزمان با ۲۵ اسفند روز شهردار، دادستان شهرستان سیرجان بهمراه مدیرعامل جدید انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سیرجان با حضور در دفتر شهردار، با وی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این دیدار قاضی مجتبی قدیمی ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۵ اسفند روز شهردار و گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری و قدردانی از زحمات شهردار سیرجان، این روز را به وی تبریک گفت.

وی افزود: مجموعه دادستانی مانند گذشته با شهرداری همکاری خوبی داشته و انتظار می رود دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در برخورد با متخلفین همچون ساخت و سازهای غیرمجاز بیش از پیش با جدیت برخورد و همکاری داشته باشند.

همچنین در این دیدار علی اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان ضمن ابراز خرسندی و استقبال از حضور و همکاری دادستان و مدیرعامل جدید انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سیرجان، خاطرنشان کرد: شهرداری آمادگی دارد تا در تمام زمینه‌ها با دستگاه‌های قضایی و امنیتی همکاری کند.

وی گفت: خدمت به مردم نعمت بزرگی است که ما باید قدردان آنها باشیم؛ چرا که فرصت خدمت بسیار کم است و ما باید در این زمان کوتاه با تمام توان به مردم خدمت کنیم و موجبات رضایت آنها را فراهم آوریم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10548

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: