معاون خدمات شهری شهرداری سیرجان خبر داد:

برخورد قانونی با تخلیه و شستشوی ماشین های حمل بتن در معابر عمومی

معاون خدمات شهری شهرداری سیرجان از برخورد قانونی و قاطع با تخلیه و شستشوی ماشین های حمل بتن آماده در معابر عمومی خبر داد. عبدالرضا عامری با اعلام این خبر افزود: پساب حاصل از شستشوی تراک میکسرها (ماشین های حمل بتن) که حاوی سیمان هستند، آسیب های جبران ناپذیری را به محیط زیست وارد می کند و به همین دلیل شهرداری سیرجان با میکسرهایی که این تخلف را انجام دهند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری سیرجان از برخورد قانونی و قاطع با تخلیه و شستشوی ماشین های حمل بتن آماده در معابر عمومی خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، عبدالرضا عامری با اعلام این خبر افزود: پساب حاصل از شستشوی تراک میکسرها (ماشین های حمل بتن) که حاوی سیمان هستند، آسیب های جبران ناپذیری را به محیط زیست وارد می کند و به همین دلیل شهرداری سیرجان با میکسرهایی که این تخلف را انجام دهند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

وی ادامه داد: از شرکت های سازنده بتن درخواست می شود به میکسرهای خود این نکته را متذکر شوند که شستشوی داخل میکسر و ‌تخلیه پساب را در محوطه شرکت خود انجام دهند تا ضمن جلوگیری از تخریب معابر عمومی و آسیب به محیط زیست، این پساب مجدد در همان شرکت سازنده بتن استفاده شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10259

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: