رییس شورای شهر سیرجان خبر داد:

برگزاری نشست بررسی پروژه فیبرنوری

نشست بررسی اجرای پروژه فیبرنوری با حضور رییس و جمعی از اعضای شورای شهر، مدیر مخابرات منطقه کرمان، مدیر مخابرات سیرجان، معاون شبکه و مدیر پشتیبانی مخابرات منطقه کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سیرجان، در این نشست حسن خدامی‌پور رییس شورای شهر با اشاره به اهمیت ارایه راهکاری مبتنی بر فیبرنوری برای ایجاد ارتباط و اتصال شبکه فیبرنوری به منازل و کسب و کارها گفت: این فناوری بدلیل سرعت و پهنای باند بالا، یک جایگزین مناسب برای ارتباط کابلی است که می‌تواند اطلاعات صدا، تصویر و داده را با سرعت بالا و کیفیت بهینه منتقل و بهره وری بیشتری داشته باشد.
وی افزود: به منظور بررسی مسایل و مشکلات پروژه فیبرنوری منازل و کسب ‌و کارها، تسهیل در امورات ادارات و نهادها، انجام این پروژه یک ضرورت است که در صورت عدم اجرای آن، شهر در آینده دچار کمبود میشود؛ چرا که داشتن شبکه با پهنای باند بالا و امنیت بیشتر، از نیازهای زیرساخت تمام بخش‌های توسعه شهری است.
حسن خدامی‌پور یادآور شد: استفاده بهینه و بهره‌وری از فواید فیبرنوری در مناطقی همچون شهرک شورا (سی بی جی) که از شبکه تلفن ثابت برخوردار نشده اند و کاهش هزینه های شهروندان و نیز ایجاد کمترین مقدار حفاری و تخریب در تاسیسات زیربنایی از جمله آسفالت و سنگفرش معابر و کمترین مزاحمت و اختلال در تردد شهروندان باید در اجرای این طرح در نظر گرفته شود.
رییس شورای اسلامی شهر سیرجان بیان کرد: در این نشست مقرر شد شهرداری سیرجان نسبت به بررسی دقیق موضوع و تعیین شرکت مجری طرف قرارداد پیشنهاد نهایی خود را به منظور تصمیم گیری به شورای شهر ارسال کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10377

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: