توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری سیرجان انجام شد

توزیع ۴۰ هزار کیسه زباله در سطح شهر سیرجان

‌رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سیرجان از توزیع بیش از ۴۰ هزار انواع پلاستیک زباله در مبادی خروجی سطح شهر در روز طبیعت و ایام عید سعید فطر در ماه مبارک رمضان خبر داد. علی رضایی با اعلام این خبر افزود: همزمان با روز سیزدهم فروردین که بنام روز طبیعت نامگذاری شده و شهروندان طبق رسم دیرینه در این روز به دامن طبیعت روی می‌آورند، به منظور حفظ محیط زیست چند اکیپ توزیع پاکت زباله و حمل زباله با همکاری انجمن مهرورزان طبیعت در مسیرهای خروجی شهر و نیز همزمان با تعطیلات عید سعید فطر نسبت به توزیع پاکت زباله اقدام کردند.

‌رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سیرجان از توزیع بیش از ۴۰ هزار انواع پلاستیک زباله در مبادی خروجی سطح شهر در روز طبیعت و ایام عید سعید فطر در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، علی رضایی با اعلام این خبر افزود: همزمان با روز سیزدهم فروردین که بنام روز طبیعت نامگذاری شده و شهروندان طبق رسم دیرینه در این روز به دامن طبیعت روی می‌آورند، به منظور حفظ محیط زیست چند اکیپ توزیع پاکت زباله و حمل زباله با همکاری انجمن مهرورزان طبیعت در مسیرهای خروجی شهر و نیز همزمان با تعطیلات عید سعید فطر نسبت به توزیع پاکت زباله اقدام کردند.

وی با اشاره به توزیع بسته زیست محیطی پک تشویقی شامل کیسه پارچه‌ای، تقویم چوبی، پلاستیک زباله، پلاستیک دنده‌ای و پلاستیک تجزیه‌پذیر در ایام نوروز و عید سعید فطر میان شهروندان، یادآور شد: حفاظت و صیانت از محیط زیست و طبیعت وظیفه تک تک افراد جامعه است و شهروندان نیز بایستی با رها نکردن زباله در محیط زیست، زیبایی و نظافت عمومی شهر را دو چندان نگه دارند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10591

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: