جمع‌آوری متکدیان و معتادان متجاهر

مدیر ساماندهی مشاغل شهری شهرداری سیرجان از اجرای طرح جمع آوری و پاکسازی متکدیان و معتادین متجاهر از سطح شهر خبر داد. به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، مهدی فیروزآبادی با اعلام این خبر افزود: در راستای ایجاد امنیت و آرامش روانی شهروندان و با هدف کاهش معضلات اجتماعی، طرح جمع‌آوری متکدیان و معتادان متجاهر با همکاری نیروی انتظامی و حمایت قاطع دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان اجرا شد.

مدیر ساماندهی مشاغل شهری شهرداری سیرجان از اجرای طرح جمع آوری و پاکسازی متکدیان و معتادین متجاهر از سطح شهر خبر داد.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، مهدی فیروزآبادی با اعلام این خبر افزود: در راستای ایجاد امنیت و آرامش روانی شهروندان و با هدف کاهش معضلات اجتماعی، طرح جمع‌آوری متکدیان و معتادان متجاهر با همکاری نیروی انتظامی و حمایت قاطع دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان اجرا شد.

وی تصریح کرد: این افراد که به صورت گروهی از معتادین متجاهر و تکدی‌گران در سنین مختلف در سطح شهر دیده می‌شوند انجام و با دستور دادستان تحویل کمپ ماده ۱۶ و نهادهای مسوول شدند و تعدادی از آنها که به صورت غیرقانونی وارد کشور شده بودند، تحویل مقامات قضایی و از کشور طرد شدند.

وی با اشاره به جمع‌آوری ۱۵ نفر از این افراد، از استمرار و ادامه اجرای این طرح بصورت گسترده خبر داد و افزود: عمده افرادی که به تکدی‌گری مشغول هستند، با دستمایه قراردادن احساسات و افکار عمومی به کاسبی می‌پردازند که در واقع نیازمند نیستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10246

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: