دیدار نماینده منتخب مردم سیرجان و بردسیر با شهردار سیرجان

صبح امروز دوشنبه ۲۱ اسفند ماه نماینده منتخب مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با شهردار، معاونان و مدیران شهرداری سیرجان دیدار کرد. در این جلسه شهردار سیرجان ضمن تبریک به مردم سیرجان که انتخاب آگاهانه‌ای داشتند گفت: این شانس شهر سیرجان است که کسی که دلسوزانه برای مردم کار می‌کند را انتخاب کرده اند.

صبح امروز دوشنبه ۲۱ اسفند ماه نماینده منتخب مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با شهردار، معاونان و مدیران شهرداری سیرجان دیدار کرد.

در این جلسه شهردار سیرجان ضمن تبریک به مردم سیرجان که انتخاب آگاهانه‌ای داشتند گفت: این شانس شهر سیرجان است که کسی که دلسوزانه برای مردم کار می‌کند را انتخاب کرده اند.

علی اکبر کریمی پور افزود: زمان حضور آقای معتمدی زاده در شهرداری سیرجان فعالیت دلسوزانه ایشان زبانزد بود و بنده برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

شهردار سیرجان تصریح کرد: آقای معتمدی زاده هزینه آنچنانی برای کسب رای مردم نکرد کرد و این لشکر یک نفره توانست اعتماد مردم را جلب نماید که انشالله حضور شما پشتوانه ای برای مدیریت شهری باشد.

محمد معتمدی‌زاده نیز حضور در کنار همکاران قدیمی شهرداری را جزو افتخارات خود دانست و گفت: سعی من از ابتدای سال این بود با تمام قوا در انتخابات شرکت کنم که با اعتماد و لطف مردم به بنده نتیجه آن اینگونه رقم خورد که در خدمت مردم شریف سیرجان باشم.

نماینده منتخب مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی افزود: در کنار شهرداری سیرجان سعی خواهیم کرد رضایت شهروندان این شهر را کسب نماییم و با رضایتی که مردم سیرجان از شهردار پرتلاشمان دارند به امید خدا بتوانیم به سمت کلانشهر و در نهایت استان شدن سیرجان پیش برویم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10536

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: