فعالیت مراکز معاینه فنی سیرجان توسط سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رصد می‌شود

مدیر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گفت: مراکز معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین فعال در سیرجان طی بازدیدهای دوره‌ای رصد می‌شوند.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان جواد نویدی با اعلام این خبر افزود: مراکز معاینه فنی مستقر در شهرستان توسط ستاد معاینه فنی شهرستان هر سه ماه یکبار بازدید می‌شوند و روند فعالیت و چگونگی انجام تست‌های فنی این مراکز مورد بررسی تخصصی و تحلیل کارشناسان قرار می‌گیرد.

وی اعضای این ستاد را معاون فنی و زیربنایی شهرداری، رییس اداره محیط زیست، رییس پلیس راهور، رییس اداره راهداری و مدیر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان نام برد و تصریح کرد: این طرح با هدف سلامت مستمر خودروها از نظر فنی و ظاهری به صورت سالیانه انجام و فرآیند تست فنی و ظاهری خودروها در مراکز مورد بازبینی قرار می گیرد.

مدیر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان یادآور شد: تمام خودروهای داخلی و خارجی با عمر بالای ۴ سال، نیاز به دریافت گواهینامه معاینه فنی دارند تا مورد اعمال قانون از طرف پلیس قرار نگیرند و این مراکز یکی از مباحث مهم در زمینه بهبود کیفیت هوا ، معاینه فنی خودروها هستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10631

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: