رییس دفتر امام جمعه سیرجان مشاور امور فرهنگی و اجتماعی شهردار شد

شهردار سیرجان در حکمی حجت الاسلام والمسلین ایمان ارجمند رییس دفتر امام جمعه سیرجان را به سمت مشاور امور فرهنگی و اجتماعی خود منصوب کرد. در این حکم آمده است: در فصلی نو از مدیریت شهری و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با عنایت به شناختی که از قابلیت های فکری و توانمندی های ارزشمند شما دارم، جنابعالی را به سمت مشاور اینجانب در امور فرهنگی و اجتماعی منصوب می نمایم.

شهردار سیرجان در حکمی حجت الاسلام والمسلین ایمان ارجمند رییس دفتر امام جمعه سیرجان را به سمت مشاور امور فرهنگی و اجتماعی خود منصوب کرد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این حکم آمده است: در فصلی نو از مدیریت شهری و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با عنایت به شناختی که از قابلیت های فکری و توانمندی های ارزشمند شما دارم، جنابعالی را به سمت مشاور اینجانب در امور فرهنگی و اجتماعی منصوب می نمایم.

در این مسیر از شما می خواهم در افق نگاه و اندیشه رهبر حکیم انقلاب با مشارکت اهالی فرهنگ و فعالین اجتماعی و همکاری معاونین، مدیران و روسای سازمان های تابعه شهرداری، با پیگیری مستمر جهت پیشبرد اهداف و برنامه های فرهنگی و اجتماعی شهرداری و تحقق آنها اقدام فرمایید.

امید است با اتکال به خداوند یکتا و در راستای منویات مقام معظم رهبری در مدیریت شهری در انجام وظایف محوله موفق و پیروز باشید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10445

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: