زیباسازی سیمای شهری به منظور استقبال از ماه رمضان

مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سیرجان از آماده‌سازی سیمای شهری به منظور استقبال از ماه مبارک رمضان خبر داد.

مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سیرجان از آماده‌سازی سیمای شهری به منظور استقبال از ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، ابراهیم باستانی راد ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، این ماه را یکی از معنوی‌ترین ماه‌های سال با جایگاه ویژه دانست و افزود: با آغاز ماه بهار قرآن و تقارن آن با بهار طبیعت، حال و هوای مردم تغییر می‌کند تا خاطرات خوشی از این ماه به‌جا بماند و مردم انتظار ویژه‌ای برای استقبال از بهار قرآن و بهار طبیعت دارند.

وی از فعالیت‌های سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری همزمان با آغاز ماه رمضان خبر داد و گفت: تعبیه و نصب ۵ المان شهری با موضوع ماه مبارک رمضان، نصب ۶٠ کتیبه (فکی) بهار بندگی و قرآن و نصب چند بیلبورد شهری از جمله اقداماتی است که در حوزه سیمای شهری و در راستای استقبال از ماه ضیافت الهی انجام شده است.

وی همچنین با اشاره به همزمانی آغاز ماه مبارک رمضان با روز بزرگداشت شهدا، افزود: همزمان با اولین روز ماه رمضان با روز بزرگداشت شهدا و در راستای گرامیداشت شهدای گمنام، زیباسازی قبور شهدای گمنام واقع در پارک شهید هادی در حال انجام است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10542

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: