مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر خبر داد:

سرویس اتوبوسرانی در اعیاد ملی و مذهبی رایگان است

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافرشهرداری سیرجان از ارایه خدمات سرویس دهی ناوگان حمل و نقل عممی اتوبوسرانی سیرجان خبر داد. جواد نویدی با اعلام این خبر افزود: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر سیرجان با موضوع خدمات رایگان در اعیاد، ارایه خدمات سرویس دهی ناوگان خطوط واحد در تمامی خطوط شهری فردا سه شنبه دوم آبانماه بمناسبت ولادت حضرت امام حسن عسکری(ع) بصورت رایگان انجام می شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافرشهرداری سیرجان از ارایه خدمات سرویس دهی ناوگان حمل و نقل عممی اتوبوسرانی سیرجان خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، جواد نویدی با اعلام این خبر افزود: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر سیرجان با موضوع خدمات رایگان در اعیاد، ارایه خدمات سرویس دهی ناوگان خطوط واحد در تمامی خطوط شهری فردا سه شنبه دوم آبانماه بمناسبت ولادت حضرت امام حسن عسکری(ع) بصورت رایگان انجام می شود.

وی بیان کرد: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهردار سیرجان در راستای کاهش ترافیک و با شعار هوای پاک برای شهر، می کوشد تا به بهترین نحو ممکن نسبت به فرهنگسازی و ایجاد انگیزه میان شهروندان برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی اقدام کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10251

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: