سرپرست جدید سازمان عمران و بازآفرینی شهری مشخص شد

مراسم توديع و معارفه سرپرست جدید سازمان عمران و بازآفريني فضاي شهري شهرداری سيرجان با حضور مصطفي اسفنديارپور عضو شوراي شهر، تورج صادقي قائم مقام شهردار و علي مكي آبادي معاونت فني و زيربنايي شهرداري ، و جمعی از پرسنل سازمان عمران برگزار شد.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری سیرجان با حضور مصطفی اسفندیارپور عضو شورای شهر، تورج صادقی قائم مقام شهردار و علی مکی آبادی معاونت فنی و زیربنایی شهرداری ، و جمعی از پرسنل سازمان عمران برگزار شد.

اسفندیارپور عضو شورا، ضمن تشکر از پرسنل خدوم سازمان و تبریک به آقای مهندس سیامک افراش، از کارکنان این سازمان تعامل و همکاری های هر چه بیشتر را با ایشان در جهت پیشبرد اهداف و سیاست های سازمان و شهرداری سیرجان را درخواست نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیقات روزافزون را برای وی خواستارشدند.

در این مراسم مهندس صادقی قائم مقام شهردار به نمایندگی از شهردار سیرجان با صدور حکمی مهندس سیامک افراش را به عنوان سرپرست سازمان عمران و باز آفرینی شهری منصوب و از تلاشهای مدیرعامل پیشین سازمان مهندس مجتبی پور خسروانی تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است مهندس پورخسروانی با حکم شهردار سیرجان به عنوان مدیر منطقه یک شهرداری منصوب گردید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10597

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: