مشکلات آب و فاضلاب با حضور شهردار و مدیر آبفا سیرجان بررسی شد

شهردار سیرجان طی نشستی با مدیر آبفا سیرجان بر لزوم توجه و رفع مشکلات موجود در حوزه آب و فاضلاب شهری و تامین آب شرب سالم و بهداشتی تاکید کرد. علی اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان بهمراه معاونین شهرداری با حضور در اداره آب و فاضلاب سیرجان، با مجید میرشاهی مدیر آبفا سیرجان دیدار و در خصوص رفع مشکلات آب شرب و آب خام، مشکلات مالکیتی، اجرای طرح فاضلاب و .... گفتگو و تبادل نظر کردند.

شهردار سیرجان طی نشستی با مدیر آبفا سیرجان بر لزوم توجه و رفع مشکلات موجود در حوزه آب و فاضلاب شهری و تامین آب شرب سالم و بهداشتی تاکید کرد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، علی اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان بهمراه معاونین شهرداری با حضور در اداره آب و فاضلاب سیرجان، با مجید میرشاهی مدیر آبفا سیرجان دیدار و در خصوص رفع مشکلات آب شرب و آب خام، مشکلات مالکیتی، اجرای طرح فاضلاب و …. گفتگو و تبادل نظر کردند.

وی با اشاره به اینکه سیرجان در مسیر توسعه قرار گرفته و باید خدماتی در شان شهروندان این شهر ارایه شود، گفت: تامین آب شرب بهداشتی اولین شرط توسعه یک شهر است و از اداره آب و فاضلاب انتظار می‌رود کاستی‌های موجود در حوزه تامین آب شرب سالم، رفع مشکلات اجرای پروژه فاضلاب، آب خام، مشکلات مالکیتی و … را برطرف کند تا دغدغه مردم رفع شود.

شهردار سیرجان یادآور شد: با همراهی معاونین شهرداری نهایت همکاری را با مجموعه اداره آبفا داشته و در راستای رفع مشکلات و نیز نیل به اهداف توسعه شهری گام برخواهیم داشت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10421

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: