نرخنامه جدید کرایه تاکسی و آژانس سال ۱۴۰۳ تعیین شد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان از نرخنامه جدید کرایه تاکسی و آژانس خبر داد. جواد نویدی با اعلام این خبر افزود: نرخ کرایه تاکسی، آژانس و وانت بار طبق مصوبه شورای اسلامی و همچنین کمیته تطبیق شهر سیرجان، افزایش ۴۵ درصدی نسبت به سال گذشته تعیین و نرخنامه جدید بزودی به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان از نرخنامه جدید کرایه تاکسی و آژانس خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، جواد نویدی با اعلام این خبر افزود: نرخ کرایه تاکسی، آژانس و وانت بار طبق مصوبه شورای اسلامی و همچنین کمیته تطبیق شهر سیرجان، افزایش ۴۵ درصدی نسبت به سال گذشته تعیین و نرخنامه جدید بزودی به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

وی بیان کرد: به منظور آگاهی شهروندان از نرخ‌های جدید و کرایه‌های مصوب در مسیرهای مختلف، نرخنامه جدید حداکثر تا پایان ماه مبارک رمضان چاپ و به رانندگان تاکسی و آژانس ارایه و در معرض دید مسافران نصب می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان تصریح کرد: تصویر و فایل نرخنامه در وب سایت Transport.sirjan.ir قابل مشاهده است و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در خصوص دریافت کرایه بیش از نرخ مصوب، مراتب و شکایت خود را از طریق تلفن ۱۲۴ تعزیرات ، ۴۲۳۳۶۲۱۰ گزارش دهند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10589

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: