با حضور اعضای شورای شهر و شهردار سیرجان؛

نشست امضای قرارداد حسابرسی شهرداری برگزار شد

جلسه امضای قرارداد حسابرسی شهرداری سیرجان صبح امروز با حضور اعضای شورای شهر، شهردار سیرجان و معاونین شهرداری و رؤسای سازمان‌ها و مدیرعامل موسسه حسابرسی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سیرجان، در این نشست حسن خدامی‌پور رییس شورای شهر سیرجان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب و تسلیت فرارسیدن شهادت امام موسی کاظم(ع)، به بیان موضوع روند بررسی ۹ سال حسابرسی عقب افتاده شهرداری توسط کمیسیون بودجه شورا در دوره ششم و ارایه توضیحاتی در این رابطه پرداخت.
وی ضمن تشکر و قدردانی از اعضای شورا و رییس کمیسیون بودجه که زحمات زیادی را برای بررسی موضوع بودجه و حسابرسی انجام داده اند، تصریح کرد: در خصوص بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری با توجه به فرصت اندک و همزمانی آن با برنامه های دیگر، جلسات کمیسیون بودجه هر روز برگزار می شود و بایستی همکاری لازم و پیگیری به منظور عملیاتی شدن بودجه در سال آینده توسط مدیران شهرداری انجام شود تا خواسته های مردم در خصوص رشد و پیشرفت سیرجان عملی شود.
رییس شورای اسلامی شهر سیرجان یادآور شد: در فرصت اندک که باید برنامه و چراغ راه یکسال شهرداری بسته شود، با توجه به عقب ماندگی حسابرسی در دوره های متمادی، این عقب ماندگی ۹ ساله با برنامه ریزی دقیق در دوره ششم جبران شد تا شهرداری بتواند با برنامه ریزی بیشتر در راستای فعالیت های خود اقدام کند.
گفتنی است در پایان این نشست قرارداد فی‌مابین شورای اسلامی شهر سیرجان و موسسه آذین پندار راستین (موسسه حسابرسی) توسط رییس شورای شهر و مدیرعامل موسسه حسابرسی به امضا رسید.
لازم به ذکر است مدت این قرارداد ۶ ماه بوده و حسابرسی سالهای ۱۳۹۹، ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ شهرداری سیرجان توسط این موسسه حسابرسی انجام خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10503

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: