نقش سازنده فرمانداری با شورا و شهرداری

رییس شورای شهر سیرجان در دیدار نوروزی با فرماندار ویژه شهرستان سیرجان گفت: روند همکاری و همدلی مجموعه فرمانداری با شورا و شهرداری در تمامی بخش‌ها بویژه در موضوع تحقق بودجه ۱۴۰۱ و تصویب و تایید بودجه ۱۴۰۲ نقش سازنده دارد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، اعضای شورای شهر بهمراه شهردار، معاونین و مدیران شهرداری سیرجان با حضور در دفتر معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان، ضمن دیدار و گفتگو، به تشریح اقدامات و فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های در دستور خود کار پرداختند.
حسن خدامی پور در این دیدار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان افزود: با توجه به مشکلات موجود، اقدامات شورا و شهرداری در مجموع در تمامی حوزه‌ها با زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی انجام شد که رضایت نسبی شهروندان را نیز به دنبال داشت.
وی با اشاره به اینکه سیرجان به عنوان دومین شهر استان کرمان محسوب می‌شود، بیان کرد: بیش از ۷۰ درصد از فضای سبز شهری که قابل استفاده نبود، اکنون با همت و تلاش بی‌وقفه شهرداری و شورا در حال بهره‌برداری و دسترس استفاده عموم مردم قرار گرفته و همچنین فعالیت‌های بسیاری نیز در دستور کار شورا و شهرداری قرار دارد که با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.
همچنین امین صادقی نایب رییس شورای شهر سیرجان هماهنگی و همکاری فرمانداری با شورا و شهرداری را ستودنی توصیف کرد و ادامه داد: همکاری فرماندار و معاونین وی در تحقق بودجه سال ۱۴۰۱ و تایید و تصویب بودجه ۱۴۰۲ شهرداری قابل تقدیر است که تداوم این روند همکاری زمینه تسریع در ارایه خدمت‌رسانی به شهروندان را بیش از پیش فراهم می‌کند که موضوع آسفالت و فضای سبز شهری بعنوان یکی از دغدغه‌های اصلی مردم در راس تمام فعالیت‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود و استمرار این روند توسعه شهری را بدنبال دارد.
در ادامه علی اکبر کریمی پور شهردار سیرجان ضمن تبریک سال نو و تقارن ماه پر فضیلت رمضان، افزود: حمایت‌های ویژه و بی‌دریغ فرماندار و معاونین وی در تحقق بودجه سال ۱۴۰۱ و تصویب و ارسال بودجه امسال از اهمیت بالایی برخوردار است و امیدواریم این روند رو به رشد در سال جدید نیز با همکاری بیش از پیش انجام شود.
در این دیدار همچنین معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان ضمن قدردانی از حضور اعضای شورای شهر، شهردار و معاونین و تبریک سال نو افزود: تمامی نهادهای خدمت رسان باید با مجموعه شهرداری هماهنگی داشته باشند که دچار مشکل و دوگانگی در اقدامات فعالیت‌های شهری نشوند و با همفکری در راستای چشم‌انداز پیش‌بینی شده حرکت کنیم.

علی یعقوبی پور با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری شعار امسال بنام (مهار تورم و رشد تولید) تصریح کرد: همه مدیران و مسوولان شهرستان باید کمک کنند و با همفکری و همدلی نسبت به تحقق شعار امسال گام بردارند و با برنامه‌ریزی دقیق و منظم زمینه اشتغال و تولید را در شهرک‌های صنعتی و معادن فراهم کنند.
وی بیان کرد: شهرداری در ایام نوروز امسال به بهترین نحو ممکن اقدامات شایسته و قابل توجهی را در استقبال از بهار و میزبانی از مسافران نوروزی انجام داد و کارنامه قابل قبولی را از خود به جای گذاشت که جای بسی قدردانی دارد که این موضوع مهم طی بازدید از کمپ‌های نوروزی و پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر به خوبی دیده شد و میزان رضایت قابل قبولی را از شهروندان و مسافران شاهد بودیم.
گفتنی است در این دیدار دیگر اعضای شورای شهر، معاونین و مدیران شهرداری هر کدام به ارایه توضیحات و گفتگو و مسایل مربوط به حوزه کاری خود پرداختند.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=45

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: