همدلی شورا و شهرداری سیرجان، الگوی مدیران استان است

نشست علنی شورای اسلامی شهر سیرجان با حضور اعضای شورا، معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری سیرجان و مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان برگزار شد.

در این نشست حسن خدامی پور رییس شورای شهر سیرجان ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت امام حسین(ع) با اشاره به اهمیت عزاداری امام حسین علیه السلام در ماه محرم و موضوع پیاده روی اربعین امسال گفت: اربعین حسینی که هر ساله با عظیم‌ترین اجتماع مردمی در عالم همراه می‌شود، فرصت مناسبی است تا اهداف سیدالشهدا علیه السلام در قیام عاشورا و تاثیر آن در شکل‌گیری تمدن اسلامی و زمینه سازی برای قیام و حکومت حضرت مهدی عجل الله تبیین شود.

وی در ادامه این نشست با اشاره به عملکرد شورا و شهرداری بیان کرد: روند فعالیت و عملکرد شورای شهر و شهرداری در سالجاری در چارچوب قوانین و مقررات بیش از پیش نمود پیدا کرده و رضایتمندی شهروندان را بدنبال داشته که مدیران استان کرمان نیز به این موضوع اذعان داشته و امیدواریم این روند همکاری و همدلی شورا و شهرداری زمینه دلگرمی و رضایتمندی شهروندان را بیشتر کند.

همچنین در ادامه امین صادقی نایب رییس شورای شهر گفت: چگونگی انجام فعالیت های مجموعه شورا و شهرداری در راستای اجرای هر چه بیشتر اهداف مشترک و ایجاد رضایتمندی مردم با همدلی و مشارکت اعضای شورا و معاونین و مدیران شهرداری نمود بیشتری پیدا می کند.

گفتنی است در نشست علنی شورای شهر موضوع واگذاری ۱۰ دستگاه اتوبوس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان به بخش خصوصی مطرح و اعضای شورای شهر هر کدام به بیان نقطه نظرات خود در این رابطه پرداختند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=9866

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: