با حضور نماینده منتخب مردم سیرجان انجام شد

پیگیری رفع مشکلات زمین و مسکن شهروندان طی نشست شهردار با معاون وزیر مسکن و شهرسازی

شهردار سیرجان از رسیدگی و پیگیری رفع مشکلات شهروندان و موضوعات میان شهرداری و اداره مسکن و شهرسازی شهرستان سیرجان طی نشستی با معاون وزیر مسکن و شهرسازی خبر داد.

شهردار سیرجان از رسیدگی و پیگیری رفع مشکلات شهروندان و موضوعات میان شهرداری و اداره مسکن و شهرسازی شهرستان سیرجان طی نشستی با معاون وزیر مسکن و شهرسازی خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، دکتر علی اکبر کریمی پور شهردار سیرجان بهمراه دکتر محمد معتمدی زاده نماینده منتخب مردم سیرجان و بردسیر در دوازهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، امیرمحمد عسکری معاون معماری و شهرسازی شهرداری، محبوبه اسفندیارپور مدیر امور حقوقی و املاک شهرداری سیرجان و رضا حافظی معاون مدیرکل و رییس اداره مسکن و شهرسازی شهرستان سیرجان صبح امروز در نشستی به منظور پیگیری و رفع مشکلات و موضوعات بین شهرداری و مسکن و شهرسازی و پیگیری و تسهیل در امور مسکن شهرستان سیرجان با دکتر ارسلان مالکی معاون وزیر مسکن و شهرسازی و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ایران و محمدمهدی بلوردی سرپرست معاونت فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن ایران دیدار و گفتگو کردند.

وی مسکن را به عنوان مهمترین عنصر شهری که بافت اصلی شهرها را تشکیل میدهد دانست و افزود: رفع تداخلات اراضی نشان دهنده عزم و اراده شهرداری برای حل مشکلات مردم در حوزه زمین و حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی است.

شهردار سیرجان با بیان اینکه در این جلسه، موضوعات مرتبط با حوزه های شهرسازی، معماری، املاک، حقوقی و شهری رسیدگی و در چارچوب ضوابط مورد بحث و بررسی قرار گرفت تصریح کرد: تثبیت مالکیت با اجرای رفع تداخلات و سنددار کردن اراضی محقق می‌شود و با این اقدام حجم زیادی از پرونده‌های حوزه زمین در محاکم قضایی کاهش می‌یابد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10599

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: