در نشست کمیسیون عمران شورای شهر سیرجان مطرح شد:

چهارراه مکی آباد توسط شورای ترافیک مسدود شد

نشست کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سیرجان با حضور رییس و اعضای کمیسیون، رییس و معاون ترافیک پلیس راهور و نماینده شورای ترافیک با موضوع انسداد مسیر چهارراه حاج تهمتن صادقی (ورودی کوی مکی‌آباد) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سیرجان در این نشست حسن خدامی‌پور رییس شورای شهر سیرجان با اشاره به انتقادات شهروندان و مشکلات موجود در انسداد مسیر تقاطع کوی مکی آباد و بلوار شاهد گفت: حفظ جان و مال مردم و تسهیل در تردد خودروهای شهروندان و کاهش ترافیک از مهمترین دغدغه‌های شورا و شهرداری است.
حسن خدامی پور با تاکید بر لزوم ممنوعیت توقف کامیون و تریلر در تمامی مسیرها و معابر شهری یادآور شد: انسداد مسیر چهارراه حاج تهمتن صادقی (ورودی کوی مکی‌آباد) در شورای ترافیک طبق نظر کارشناسان مصوب شد و اکنون سه دوربرگردان در مسیر کوی مکی آباد برای دسترسی به این مسیر تعبیه شده و اعضای شورای شهر بر حل مسئله این تقاطع اتفاق نظر دارند که در این راستا بر تکمیل کمربندی شرقی سیرجان و ممنوعیت ورود کامیون و تکمیل و اجرای کامل زیرگذر مکی‌آباد تاکید دارند و انسداد چهارراه حاج تهمتن صادقی (چهارراه مکی آباد) تصمیم شورای ترافیک است و شهرداری در راستای اهداف خود مکلف به اجرای مصوبه شورای ترافیک است.
در این نشست مصطفی اسفندیارپور، حمزه صادقی، امین صادقی، اعظم جوانلری و حجت کاظمی (رییس و اعضای کمیسیون عمران) هر کدام ضمن بررسی روند مسدود شدن چهارراه کوی مکی‌آباد، به ارایه نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.
همچنین در این نشست سید مجتبی شهیدی رییس پلیس راهور سیرجان بیان کرد: با توجه به مسدود شدن چهارراه مکی‌آباد توسط شورای ترافیک طبق نظر کارشناسان، با گذشت زمان و بر اساس آمار تصادفات بررسی و اطلاع رسانی خواهد شد تا ذهنیت مردم نسبت به افزایش ایمنی در این مسیر بیشتر شود.
رییس پلیس راهور سیرجان ایمنی و دسترسی را دو فاکتور مهم در تردد و عبور و مرور شهروندان دانست و گفت: ایمنی مسیر کوی مکی آباد تامین شده اما دسترسی آن اکنون با تعبیه سه مسیر دوربرگردان فراهم شده است.
گفتنی است همچنین در جلسه علنی شورای شهر سیرجان که پس از نشست کمیسیون عمران با حضور اعضای شورای شهر و جمعی از اهالی رسانه برگزار شد، موضوع حفاری معابر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و عدم صدور مجوز حفاری برای معابری که عمر آسفالت آنها کمتر از پنج سال است، به تصویب رسید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10480

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: