به همت مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان؛

ویدئو | کارگاه آموزشی روابط‌عمومی برگزار شد

در آستانه روز ارتباطات و روابط‌عمومی به همت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهرداری سیرجان، مراسم تجلیل از روابط‌عمومی‌های شهرستان همراه با ارائه کارگاه آموزشی در این حوزه، برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، دکتر قربانعلی تنگ‌شیر، مدرس ارتباطات، نایب‌رییس و عضو هیئت‌مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی کشور به دعوت شهرداری سیرجان در این مراسم حضور یافت. عمده مباحث مطرح شده در این کارگاه آموزشی، اصول تشریفات در روابط‌عمومی شامل مباحث برنامه‌های تشریفات میهمان(داخلی و خارجی)، تشریفات برگزاری سمینارها، اجرای مراسم‌های ویژه، سالگردها و اعیاد و روزهای تاریخی و سیاسی، تهیه و تنظیم برنامه‌های مربوط در این حوزه‌ها بود. همچنین شیوه‌های ارتباط اجتماعی، روانشناسی، توصیه‌های مهم در خصوص رعایت گفتار، رفتار و اخلاق حرفه‌ای توسط این استاد بیان شد. وی در این زمینه با روابط‌عمومی‌ها به تبادل نظر و پرسش و پاسخ پرداخت.

در این مراسم محمد معتمدی‌زاده قائم‌مقام شهردار، با معرفی سیرجان به عنوان شهر رسانه و صنعت و معدن، لزوم فعالیت‌های بیشتر در بخش‌های مختلف از سوی روابط‌عمومی‌ها را مهم ذکر کرد و گفت: روابط‌عمومی، پیشانی هر نهادی است و در جذب مردم و تکریم ارباب‌رجوع موثر است. وی اظهار امیدواری کرد این جلسات جهت کمک به شهرندوندان سیرجانی و بالابردن سطح فرهنگ عمومی شهر استمرار داشته باشد.
دکتر تنگ‌شیر نیز با بیان تاثیرگذاری دوره‌های آموزشی، اظهار کرد: در دنیای کنونی، آموزش رکن اساسی برای بهتر کار کردن و بیشتر مفید بودن است.

وی فعالیت در حوزه روابط‌عمومی را کاری دشوار خواند و افزود: آموزش به مدیران روابط‌عمومی شهر کمک می‌کند در راستای اطلاع رسانی بیشتر و احقاق حق مردم گام بردارند. در این دوره نیازهای آموزشی مسئولان و کارکنان روابط‌عمومی بررسی و مشخص گردید در آینده به چه دوره‌های دیگری نیازمند هستند.

این متخصص و استاد روابط‌عمومی، برگزاری دوره آموزشی تشریفات برای روابط‌عمومی‌ها شهرستان را ارزشمند توصیف کرد و از حسن توجه شهرداری سیرجان در برگزاری این دوره جهت ارائه راهکارهای مهم به روابط‌عمومی‌ها، تشکر نمود.

دانلود ۸۲MB

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=9636

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: