با حضور آتش نشانی‌های شهرهای اقماری، صنایع و هلال احمر

کارگروه آتش نشانی شهرستان سیرجان تشکیل شد

رئیس سازمان آتش نشانی سیرجان از برگزاری نشست هم اندیشی کارگروه آتش نشانی شهرستان سیرجان خبر داد. نشست هم اندیشی کارگروه آتش نشانی شهرستان سیرجان با محوریت سازمان آتش نشانی سیرجان و دعوت از نمایندگان آتش نشانی های شهرهای اقماری ، صنایع و معادن و هلال احمر برگزار گردید

رئیس سازمان آتش نشانی سیرجان از برگزاری نشست هم اندیشی کارگروه آتش نشانی شهرستان سیرجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان ، نشست هم اندیشی کارگروه آتش نشانی شهرستان سیرجان با محوریت سازمان آتش نشانی سیرجان و دعوت از نمایندگان آتش نشانی های شهرهای اقماری ، صنایع و معادن و هلال احمر برگزار گردید.

آتشپاد سوم رضا یوسفی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان ، با اشاره بر جانفشانی ها و ایثار گری های مردان آتش نشانی و امداد و نجات ،عنوان کرد: ایثارگری و از خودگذشتگی در روح و جان تمام کسانی که کار امدادی انجام می دهند، متبلور است و این روحیه بی شک ستودنی است.

آتشپاد یوسفی در ادامه عنوان نمود: برخی از دوره های آموزشی و مانورهای مشترک جهت رسیدن به یک وحدت رویه برنامه ریزی گردد .وی اظهار امیدواری نمود تا اینگونه جلسات بتوانند شهرستان سیرجان را بعنوان اولین شهرستان در جهت ایجاد هسته اولیه و مرکزی تعامل و همکاری بشناساند و آتش نشانی های شهری ، صنایع و معادن و هلال احمر بعنوان یک نهاد منسجم و هماهنگ امدادی ،وارد جریانات عملیاتی گردند.

رئیس سازمان آتش نشانی سیرجان در پایان بیان داشت: ارائه نقطه نظرات همکاران این عرصه ،باعث کمک و هماهنگی بیشتر در راستای مدیریت بحران میشود که نهایتا این تعامل به مدد الهی و همت قهرمانان بی ادعای این حوزه ،منجر به شهری ایمن و رضایت شهروندان خواهد شد

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10249

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: