کسب رتبه برتر استان توسط مدیر آموزش شهرداری سیرجان

آیین تجلیل از مدیران برتر آموزش شهرداریهای استان کرمان با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و شهرداران سراسر استان کرمان و جمعی از مسوولان شهری و استانی در سالن اجتماعات استانداری کرمان برگزار و از مدیران برتر آموزش شهرداریهای استان کرمان تجلیل شد.

مدیر آموزش شهرداری سیرجان در آیین تجلیل از مدیران برتر آموزش شهرداریهای استان کرمان، موفق به کسب رتبه برتر و حائز دریافت لوح تقدیر شد.

 

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، آیین تجلیل از مدیران برتر آموزش شهرداریهای استان کرمان با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و شهرداران سراسر استان کرمان و جمعی از مسوولان شهری و استانی در سالن اجتماعات استانداری کرمان برگزار و از مدیران برتر آموزش شهرداریهای استان کرمان تجلیل شد.

 

در این مراسم طی حکمی از سوی جواد وزیری رییس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور، از تلاش های سازنده و برگزاری دوره های آموزشی پرکاربرد مهدیه سالاری فر مدیر آموزش شهرداری سیرجان در راستای اجرای برنامه های آموزشی و توسعه منابع انسانی شهرداری های استان کرمان تجلیل و لوح تقدیر به وی اعطا شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://sirjanshahr.ir/?p=10515

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: